Piperine Slim Termoaktywne spalanie tkanki tłuszczowej


Piperine Slim, bazując na jednym niezwykle prostym składniku, pomoże Ci w walce z nadwagą! Jego termoaktywne właściwości przyspieszą Twój metabolizm, unormują pracę jelit i wydzielanie soków trawiennych. Dzięki temu czas przemieszczania się pożywienia z żołądka do jelit jest znacznie krótszy, co znacząco wpłynie na proces odchudzania!
Działanie tego produktu zostało potwierdzone przez naukowców. W 2013 roku przeprowadzono badania na grupie kobiet, które zgłosiły się na ochotnika. Każdej z nich zrobiono badania krwi, a następnie podano posiłki zgodnie ze schematem: 30% tłuszczu, 50% węglowodanów i 20% białka. Połowie badanych do jedzenia dodawano piperynę. Po 30 minutach od zjedzonego posiłku powtórzono morfologię, by sprawdzić czy termoaktywne właściwości pieprzu czarnego mają wpływ na chemiczne procesy zachodzące w organizmie. W tabeli poniżej przedstawione są średnie wyniki po spożyciu piperyny i bez niej. Wyraźnie widać, że poziom enzymów i hormonów odpowiedzialnych za trawienie wzrósł.
„Kilka lat temu prowadzono badania, dla potwierdzenia opinii modnego wówczas czarnego pieprzu, stosowanego do odchudzania i regulacji procesów metabolicznych. Byłem jednym z członków zespołu badawczego. Wnioski z badań zaskoczyły również mnie! Piperyna nie dość, że wpływa korzystnie na układ trawienny i pomaga w redukcji tkanki tłuszczowej, to jeszcze powoduje wzrost masy mięśni! Jej termoaktywne składniki pobudzają metabolizm oraz wzmagają anabolizm białek. Nieco później postanowiłem znaleźć grupę ochotników, którzy będą zażywać preparat z wyciągiem z pieprzu czarnego i sprawdzić czy uzyskam podobne efekty. Wybrałem Piperine Slim, bo poza piperyną zawiera również wyciąg z guarany i ekstrakt z zielonej herbaty. U 89% osób stosujących regularnie Piperine Slim zaobserwowałem poprawę przemiany materii, większy poziom energii i znaczną redukcję tkanki tłuszczowej! Słowem, piperyna to cud natury! A Piperine Slim to wybór numer 1 pośród produktów odchudzających zawierających piperynę!”.
Piperyna jest substancją aktywną, która wspomaga proces termogenezy w Twoim organizmie. Jest więc świetnym środkiem na odchudzanie! Stosując ją regularnie, nie tylko pozbędziesz się tłuszczu, ale przede wszystkim usprawnisz procesy trawienne, ułatwisz składnikom pokarmowym przenikanie przez ściany jelita do krwi, podniesiesz swoją wydolność psychofizyczną oraz poprawisz odporność organizmu.